ASTERIA HANGER Ø43 MISTGRIJS
3 hoofdpunten voor het verkopen van Asteria Hanglamp Ø43 Mist Grey:
• Geïntegreerde LED-technologie
• Dimbaar met een externe dimmer
• 10 jaar garantie
Product beschrijving:
Geef je huis of kantoor een elegante touch met de Asteria Hanglamp Ø43 Mist Grey van het merk Umage. Deze prachtige hanger is perfect om over de eettafel, keukentafel of op kantoor te hangen. De Asteria-serie staat bekend om zijn geïntegreerde LED-technologie en deze hanglamp is daarop geen uitzondering. Het is ook ontworpen om dimbaar te zijn met een externe dimmer, zodat u de verlichting kunt aanpassen aan uw behoeften. Met 10 jaar garantie weet je zeker dat deze lamp jarenlang licht en elegantie in je kamer zal brengen. Kies vandaag nog voor de Asteria Hanglamp Ø43 Mistgrijs om een geraffineerde toets aan uw huis of kantoor toe te voegen.