SKYDD FÖR ASTERIA Ø43 SVART

Black metal cover for Asteria medium Pendel - Vaalea.dk

SKYDD FÖR ASTERIA Ø43 SVART

Normalt pris 79 kr
/
Moms ingår.
  • Leverans 1-3 arbetsdagar för varor i lager
  • Alltid fri frakt
  • Enkel och snabb retur

3 huvudpunkter för att sälja SKÄL FÖR ASTERIA Ø43 SVART:

• Håll din ASTERIA-klocka skyddad från repor och stötar med detta svarta fodral.
• Tillverkad av slitstarkt material som skyddar din klocka från dagligt slitage.
• Lätt att installera och ta bort.

Produktbeskrivning:

Skydda din ASTERIA-klocka från skador med detta svarta fodral. Tillverkad av slitstarkt material som skyddar din klocka från repor och stötar i vardagen. Med detta fodral kan du hålla din ASTERIA-klocka i perfekt skick under lång tid.

Kåpan är lätt att installera och ta bort, och den passar perfekt till ASTERIA Ø43 klockor. Den är enkel och stilren i designen och kommer inte att dölja din klocka, utan istället ge den extra skydd och ett sofistikerat utseende.

Skydda din ASTERIA-klocka idag med detta svarta fodral och njut av sinnesfrid i vetskapen om att din klocka är skyddad från vardagligt slitage. ~Köp nu och få fri frakt!~

Denna webbplats är skyddad av reCAPTCHA och Googles integritetspolicy . Användarvillkor gäller.

Senast sedd